Przetargi PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 04 Czerwiec 2024 00:00

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim zaprasza do składania ofert na wynajem lokalu użytkowego przy ul. Jagiellończyka 6D w Radzyniu Podlaskim.

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim ogłasza przetarg na docieplenie ściany i remont balkonów budynku mieszkalnego wielorodzinnego Bulwary 3 w Radzyniu Podlaskim.

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim ogłasza przetarg na docieplenie ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego Wyszyńskiego 11 w Radzyniu Podlaskim.

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim ogłasza przetarg remont balkonów budynków mieszkalnych wielorodzinnych Wyszyńskiego 13 i 15 w Radzyniu Podlaskim.

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim ogłasza przetarg na budowę 12 boksów garażowych przy ulicy  Chmielowskiego w Radzyniu Podlaskim.

Radzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radzyniu Podlaskim ogłasza przetarg pokrycie dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego Jagiellończyka 5 w Radzyniu Podlaskim.

Zmieniony: Wtorek, 04 Czerwiec 2024 11:39